Timişoara dorește titlul de “Capitala Verde a României”
Oraşul Rozelor anunţă înscrierea oficială pentru titlul de “Capitala Verde a Romaniei” editia 2011. Iniţiativa a venit în urma câştigării „Premiului pentru strategia de mediu și managementul deșeurilor” ediţia 2010. Grija pentru oraşul nostru este […]
