Prima expoziție din România vizitată cu telefonul mobil: „De la primele scrieri la multimedia”
Vernisajul va avea loc marți, 1 februarie a.c., orele 18, în prezența E.S. Livio Hürzeler, Ambasadorul Elveţiei în România, și va putea fi vizitată până la sfârșitul lunii aprilie. Expoziţia intitulată „De la primele scrieri […]
