Poli a învins cu 4-1 pe Dinamo şi prinde Liga Campionilor
Poli a salvat onoarea acestui sezon printr-o victorie în faţa rivalilor de moarte de la Dinamo. Elevii lui Dusan Uhrin au avut o misiune uşoară în faţa dinamoviştilor, despre care chiar Ioan Andone a declarat […]
