Înfrângere la un punct după un meci cu scandal
Universitatea Transilvania a învins cu 24-23 pe HCM Poli, după un meci cu un arbitraj foarte controversat. Brigada de arbitri, formată din arădenii Fânaţă şi Moldoveanu au reuşit să ridice publicul din Sala „Constantin Jude” […]
