Timişoara / 14 poliţişti au depistat 38 de elevi care se aflau în diferite localuri publice
Poliţiştii de proximitate din cadrul Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Timiş au organizat şi desfăşurat pe raza municipiului Timişoara o acţiune având drept scop prevenirea absenteismului şcolar şi totodată prevenirea delicvenţei juvenile. În data de […]
