NAŢIONAL / Traian Băsescu crede că avem nevoie de un sector privat în Sănătate
Preşedintele Traian Băsescu a declarat, luni seară, că evaluările făcute de comisia prezidenţială arată că este nevoie de implicarea sectorului privat în sistemul de Sănătate, punctând că filosofia noii legi în domeniu este aceea că […]
